Güçlü Anlamlara Sahip Küçük Bilek Dövmeleri Sanatın Fısıltıları

Bilek dövmeleri hem erkekler aynı zamanda bayanlar için popüler bir seçimdir ve bunun iyi bir sebebi vardır. Küçük ve göze çarpmayan olmaları gerektiğinde saklanmalarını kolaylaştırır, sadece bununla birlikte fazlaca görünürdürler ve büyük bir tesir yaratabilirler. Bilek dövmeleri de nispeten müsait fiyatlıdır ve iyileşmesi uzun sürmez, bu da onları dövme meydana getirmeye yeni başlayanlar için mükemmel bir seçenek haline getirir. Bileğinize dövme yaptırmayı düşünüyorsanız aklınızda bulundurmanız ihtiyaç duyulan birkaç şey var. Ilk olarak arzu ettiğiniz tasarımın anlamını düşünün. Bilek dövmeleri çoğu zaman başkaları tarafınca görülebilir, bundan dolayı sizin için şahsi önemi olan bir tasavvur kura çekmek önemlidir. İkinci olarak dövmenizin boyutunu ve yerleşimini düşünün. Bilek dövmeleri ufak veya büyük olabilir ve bileğin içerisine veya dışına yapılabilir. Dövmenizin boyutu ve yerleşimi şahsi tercihinize ve seçtiğiniz tasarıma bağlı olacaktır. En son bileğe dövme yaptırmanın acısına hazırlıklı olun. Bilek dövmeleri nispeten duyarlı bir bölgede bulunur, bundan dolayı dövme işlemi esnasında birazcık rahatsız etme bekleyebilirsiniz. […]

Güçlü Anlamlara Sahip Küçük Bilek Dövmeleri Sanatın Fısıltıları

Sanatın Fısıltıları: Güçlü Anlamlara Sahip Küçük Bilek Dövmeleri

Bilek dövmeleri hem erkekler aynı zamanda bayanlar için popüler bir seçimdir ve bunun iyi bir sebebi vardır. Küçük ve göze çarpmayan olmaları gerektiğinde saklanmalarını kolaylaştırır, sadece bununla birlikte fazlaca görünürdürler ve büyük bir tesir yaratabilirler. Bilek dövmeleri de nispeten müsait fiyatlıdır ve iyileşmesi uzun sürmez, bu da onları dövme meydana getirmeye yeni başlayanlar için mükemmel bir seçenek haline getirir.

Bileğinize dövme yaptırmayı düşünüyorsanız aklınızda bulundurmanız ihtiyaç duyulan birkaç şey var. Ilk olarak arzu ettiğiniz tasarımın anlamını düşünün. Bilek dövmeleri çoğu zaman başkaları tarafınca görülebilir, bundan dolayı sizin için şahsi önemi olan bir tasavvur kura çekmek önemlidir. İkinci olarak dövmenizin boyutunu ve yerleşimini düşünün. Bilek dövmeleri ufak veya büyük olabilir ve bileğin içerisine veya dışına yapılabilir. Dövmenizin boyutu ve yerleşimi şahsi tercihinize ve seçtiğiniz tasarıma bağlı olacaktır.

En son bileğe dövme yaptırmanın acısına hazırlıklı olun. Bilek dövmeleri nispeten duyarlı bir bölgede bulunur, bundan dolayı dövme işlemi esnasında birazcık rahatsız etme bekleyebilirsiniz. Sadece ağrı çoğu zaman geçicidir ve birkaç gün içerisinde geçecektir.

Küçük bilek dövmesi için esin arıyorsanız işte birkaç düşünce:

 • Bir çiçeğin bayağı bir çizgi çizimi
 • Duyarlı bir senaryo dövmesi
 • Küçük bir hayvan silueti
 • Anlamlı bir makbuz
 • Geometrik bir tasavvur

Bunlar başlamanıza destek olacak yalnız birkaç düşünce. Bilek dövmeleri mevzubahis olduğunda olasılıklar sonsuzdur, bu nedenle çabuk etmeyin ve sevdiğiniz bir tasavvur bulun.

Hususiyet Tarif
Bilek dövmeleri Bayanlar içinde popüler olan ufak, narin dövmeler.
Küçük dövmeler Çapı 2 inçten büyük olmayan dövmeler.
Anlamlı dövmeler Kullanıcı için şahsi bir anlamı olan dövmeler.
Bilek dövme tasarımları Kullanıcının kişiliğine uyacak biçimde özelleştirilebilen muhtelif tasarımlar.
Dövme ilhamı Kendi bilek dövmenizi tasarlamanıza destek olacak görseller ve fikirler.

Sanatın Fısıltıları: Güçlü Anlamlara Sahip Küçük Bilek Dövmeleri

II. Bilek Dövmeleri

Bilek dövmeleri yüzyıllardır var ve varlıklı bir tarihe sahipler. Eski Mısır'da bilek dövmeleri çoğunlukla bir hüviyet atama biçimi olarak kullanılıyordu. Japonya'da bilek dövmeleri bir kabahat örgütü olan Yakuza ile ilişkilendirildi. Çağdaş çağda bilek dövmeleri giderek daha popüler hale geldi ve artık her yaştan ve her kökenden insan tarafınca kullanılıyor.

III. Değişik Bilek Dövmeleri Türleri

Her biri kendine has görünümü ve anlamı olan birçok değişik bilek dövmesi türü vardır. En popüler bilek dövmesi türlerinden bazıları şunlardır:

 • Senaryo dövmeleri
 • Çiçek dövmeleri
 • Hayvan dövmeleri
 • Geometrik dövmeler
 • Soyut dövmeler

Senaryo dövmeleri, bilek dövmeleri için popüler bir seçimdir bu sebeple arzu ettiğiniz her şeyi söyleyecek biçimde özelleştirilebilirler. Herhangi bir dilde yazılabilirler ve arzu ettiğiniz kadar bayağı ya da karmaşa olabilirler. Çiçek dövmeleri, güzel ve narin oldukları için bilek dövmeleri için de popüler bir seçimdir. Hayvan dövmeleri, muayyen bir hayvana olan sevginizi göstermenin ya da kişiliğinizi temsil etmenin mükemmel bir yolu olabilir. Geometrik dövmeler, benzersiz ve şık bir dövme isteyen kişiler için muhteşem bir seçimdir. Soyut dövmeler yaratıcılığınızı ve bireyselliğinizi anlatım etmenin mükemmel bir yoludur.

Okuyun  Büyüleyici Hikayeler Anlatan Fısıldayan Mürekkep Bilek Dövmeleri

Sanatın Fısıltıları: Güçlü Anlamlara Sahip Küçük Bilek Dövmeleri

IV. Bilek Dövmelerinin Ağrı Düzeyi

Bilek dövmesinin ağrı düzeyi, bireyin ağrı toleransının yanı sıra dövmenin boyutuna ve konumuna nazaran de değişecektir. Genel hatlarıyla bilek dövmeleri, bilekteki deri nispeten ince olduğu için ve bölgede daha azca sinir ucu bulunduğundan, spektrumun daha azca ağrılı tarafında kabul edilir. Sadece birtakım insanoğlu, dövmenin bileğin iç kısmında olmasına rağmen, bu bölgenin kemiğe daha yakın olması sebebiyle ağrının daha yoğun bulunduğunu düşünebilir.

Daha büyük dövmelerin tamamlanması daha uzun süreceğinden ve daha çok iğne işi gerektireceğinden, dövmenin boyutu da ağrı düzeyini etkileyecektir. Netice olarak, daha büyük dövmelerde ağrının daha yoğun olması muhtemeldir.

Genel hatlarıyla bilek dövmelerinin çoğu zaman nispeten ağrısız bir dövme seçeneği olduğu düşünülmektedir. Sadece her insanın ağrıyı değişik biçimde deneyimlediğini ve bilek dövmesinin ağrı düzeyinin kişiden kişiye değişeceğini unutmamak önemlidir.

Sanatın Fısıltıları: Güçlü Anlamlara Sahip Küçük Bilek Dövmeleri

V. Bilek Dövmelerinin Maliyeti

Bilek dövmesinin maliyeti, dövmenin boyutuna, karmaşıklığına ve konumuna nazaran değişecektir. Küçük, bayağı bir dövmenin maliyeti 50 dolar kadar düşükken, büyük, detaylı bir dövmenin maliyeti 1000 dolardan fazla olabilir. Bilek dövmesinin yaklaşık maliyeti 200 dolar civarındadır.

Bilek dövmesinin maliyetini etkileyebilecek birtakım faktörler şunlardır:

 • Dövmenin boyutu
 • Tasarımın karmaşıklığı
 • Dövmenin yeri
 • Sanatçının deneyimi ve becerisi

Araştırmanızı yapmanız ve bilek dövmeleri hikayesinde uzmanlaşmış deneyimli bir sanatçı bulmanız önemlidir. Bu, seneler süresince sevinçli olacağınız yüksek kaliteli bir dövme yaptırmanızı elde edecektir.

Sanatın Fısıltıları: Güçlü Anlamlara Sahip Küçük Bilek Dövmeleri

II. Bilek Dövmeleri

Bilek dövmeleri yüzyıllardır ortalıkta dolaşıyor ve yaşamın her kesiminden insanoğlu tarafınca kullanılıyor. Eski Mısır'da bilek dövmeleri çoğu zaman dini inançları ya da toplumsal statüyü temsil etmek için kullanılıyordu. Japonya'da bilek dövmeleri samuray savaşçıları tarafınca güç ve cesaretin sembolü olarak giyilirdi. Batı dünyasında bilek dövmeleri 20. yüzyılın başlarında popüler hale geldi ve o zamandan beri giderek daha popüler hale geldi.

Günümüzde bilek dövmeleri her yaştan ve her kökenden insan için popüler bir seçimdir. Çoğu zaman ufak boyutları, oldukça yönlülükleri ve şahsi anlam anlatım etme kabiliyetleri sebebiyle seçilirler.

VII. Popüler Bilek Dövme Tasarımları

Aşağıdakiler de dahil olmak suretiyle popüler olan birçok değişik bilek dövmesi türü vardır:

 • Senaryo dövmeleri
 • Çiçek dövmeleri
 • Hayvan dövmeleri
 • Geometrik dövmeler
 • Sembol dövmeleri
 • Makbuz dövmeleri
 • İlk dövmeler
 • Karalamalar

Bu tasarımların her biri şahsi kişiliğinize ve tarzınıza uyacak biçimde özelleştirilebilir. Sıradan bir tasavvur seçebilir ya da daha çok tafsilat ve karmaşıklık ekleyebilirsiniz. Kişiliğinizi ya da ruh halinizi yansıtan bir renk şeması da seçebilirsiniz.

Ne tür bir bilek dövmesi istediğinizden güvenli değilseniz, internette ya da dövme dergilerinde değişik tasarımlara bakmak iyi bir fikirdir. Ek olarak dövme sanatçınızla fikirleriniz hakkındaki konuşabilir ve ne öneri ettiklerini görebilirsiniz.

Bir tasavvur seçtikten sonrasında elit bir dövme sanatçısı bulmanın tarihi geldi. Karar vermeden ilkin araştırmanızı yaptığınızdan ve yorumları okuduğunuzdan güvenli olun. Tecrübeli ve kabiliyetli biriyle çalışacağınızdan güvenli olmak istiyorsunuz.

Okuyun  Dövme Fikirlerinde Geçici Zarafet Geçici Güzellik

Dövme yaptırmak büyük bir karardır sadece bununla birlikte oldukça ödüllendirici bir tecrübe de olabilir. Pek oldukça değişik tasavvur seçeneği mevcut olduğu için, kendinizi anlatım etmek için muhteşem bilek dövmesini bulacağınızdan güvenli olabilirsiniz.

Erkekler için Bilek Dövmeleri

Erkekler için bilek dövmeleri muhtelif nedenlerden ötürü popüler bir seçimdir. Kendini anlatım etmenin görünür ve şık bir yoludur ve gerektiğinde kolayca gizlenebilir. Bilek dövmeleri bununla birlikte hususi bir vakası ya da kişiyi anmanın ya da şahsi bir inancı ya da felsefeyi temsil etmenin bir yolu da olabilir.

Küçük, narin tasarımlar, yürekli ve karmaşa parçalar ve aradaki her şey dahil, adamların seçebileceği birçok değişik bilek dövmesi türü vardır. Erkekler için popüler tasarımlardan bazıları kabile sembolleri, dini semboller, sonsuzluk sembolleri ve geometrik şekillerdir.

Bilek dövmesinin ağrı düzeyi, bireyin ağrı toleransına ve tasarımın boyutuna ve karmaşıklığına bağlı olarak değişecektir. Bununla beraber, bilek dövmelerinin çoğu zaman spektrumun daha azca ağrılı tarafında olduğu düşünülmektedir.

Bilek dövmesinin maliyeti, sanatçıya, tasarımın boyutuna, karmaşıklığına ve dövmenin konumuna nazaran değişecektir. Bununla beraber, bilek dövmeleri çoğu zaman tam kol dövmeleri ya da sırt dövmeleri şeklinde öteki dövme türlerinden daha ucuzdur.

Bilek dövmeleri, öteki dövme türlerine benzer bir bakım sonrası süreç gerektirir. Dövmenin pak ve nemli tutulması, güneşe maruz kalmaması önemlidir. Bakım sonrası sanatçının talimatlarına uymak da önemlidir.

Bilek dövmeleri, muhtelif nedenlerden ötürü erkekler için popüler bir seçimdir. Kendini anlatım etmenin şık ve görünür bir yoludur ve gerektiğinde kolayca gizlenebilir. Bilek dövmeleri bununla birlikte hususi bir vakası ya da kişiyi anmanın ya da şahsi bir inancı ya da felsefeyi temsil etmenin bir yolu da olabilir.

IX. Bayanlar için Bilek Dövmeleri

Bilek dövmeleri, kendilerini anlatım etmenin şık ve gizli saklı bir yolu olduğu için bayanlar için popüler bir seçimdir. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek oldukça değişik tasavvur var, böylece kişiliğinizi ve tarzınızı muhteşem biçimde yansıtan bir bilek dövmesi bulabilirsiniz.

Bayanlar için birtakım popüler bilek dövme tasarımları şunlardır:

 • Çiçekler
 • Hayvanlar
 • Semboller
 • Kelimeler ya da ifadeler
 • Geometrik tasarımlar

Bilek dövmeleri çoğu zaman ufak ve narin olduğu için oldukça yürekli ya da heybetli olmayan bir dövme isteyen bayanlar için iyi bir seçenektir. İstenirse makyajla veya elbiseyle kolayca kapatılabildiğinden kalıcı dövme isteyip istemediğinden güvenli olmayan bayanlar için de iyi bir seçimdir.

Bileğinize dövme yaptırmayı düşünüyorsanız kesinlikle araştırmanızı yapın ve sizin için güzel ve anlamlı bir tasavvur yaratabilecek elit bir sanatçı bulun. Ek olarak kararınızı vermeden ilkin bilek dövmelerine bağlı ağrı düzeyinin bilincinde olduğunuzdan güvenli olmalısınız.

S: Bilek dövmelerinin değişik türleri nedir?

C: Bilek dövmelerinin pek oldukça değişik türü vardır:

 • Senaryo dövmeleri
 • Geometrik dövmeler
 • Çiçek dövmeleri
 • Hayvan dövmeleri
 • Soyut dövmeler
Okuyun  Canvas Chronicles Kol Dövmeleriyle Anlatılan İnsan Deneyimi Hikayeleri

S: Bilek dövmesinin maliyeti ne kadar?

C: Bilek dövmesinin maliyeti, dövmenin boyutuna, karmaşıklığına ve konumuna bağlı olarak değişecektir. Sadece, bayağı bir bilek dövmesi için 50 ile 200 dolar içinde bir ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz.

S: Bilek dövmesi yaptırmak ne kadar süre gelir?

C: Bileğe dövme yaptırmak için ihtiyaç duyulan vakit, dövmenin boyutuna ve karmaşıklığına bağlı olarak değişecektir. Sadece dövme koltuğunda 30 dakikadan bir saate kadar herhangi bir yerde zaman geçirmeyi bekleyebilirsiniz.

setchip.net'in kurucusu Levent Bayraktar, dijital dünyanın dinamiklerine tutkulu bir merakla adım atan bir isimdir. Bilgisayar mühendisliği alanındaki uzmanlığı ve yıllar süren deneyimiyle, dijital medya ve internetin gücünü keşfetmek için çeşitli projelere imza atmıştır. İçinde bulunduğu teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Bayraktar, setchip.net'i kurarak, dijital pazarlama, SEO ve içerik stratejileri gibi konularda bilgi ve deneyimlerini paylaşmayı hedeflemektedir.

 • Toplam 115 Yazı
 • Toplam 0 Yorum
Benzer Yazılar

Mürekkep Yanılsamaları Gerçekçilik Dövmelerinin Gerçeğe Yakın Harikası

Dövme Figürleri 2 gün önce

İçindekilerGerçekçilik Dövme TürleriDoğru Sanatçıyı Kura çekmekGerçekçilik Dövmesi yaptırmakII. Gerçekçilik dövmesi nelerdir?III. gerçekçilik dövmelerIV. Gerçekçilik dövmelerinin değişik stilleriV. Doğru gerçekçilik dövme sanatçısını kura çekmekVI. Gerçekçilik dövmesi yaptırmakVII. Gerçekçilik dövmeleri için bakım sonrası bakımGerçekçilik dövmelerinin yararlarıIX. Gerçekçilik dövmelerinin riskleriDeğişik Gerçekçilik Dövme StilleriGerçekçilik Dövmesi Yaptırmadan Ilkin Dikkat Edilmesi GerekenlerGerçekçilik Dövmelerinin MaliyetiGerçekçilik Dövmelerinin AcısıII. Gerçekçilik DövmeIII. Değişik Gerçekçilik Dövme StilleriIV. Gerçekçilik Dövmesi Yaptırmadan Ilkin Dikkat Edilmesi GerekenlerV. Gerçekçilik Dövmelerinin MaliyetiVI. Gerçekçilik Dövmelerinin AcısıVII. Gerçekçilik Dövmeleri İçin Bakım SonrasıVIII. Gerçekçilik Dövmelerinin İyileşme DönemiIX. Gerçekçilik Dövmelerinin Komplikasyonları Mürekkep Yanılsamaları: Gerçekçilik Dövmelerinde Realist Harikalar Gerçekçilik dövmeleri, göz yanılsaması tesiri yaratmak için son aşama detaylı, gerçeğe yakın sahneler kullanan bir vücut sanatı türüdür. Bu dövmeler çoğu zaman derinlik ve gerçekçilik hissi yaratmak için gölgeleme, doku ve renk kullanımıyla karakterize edilir. Gerçekçilik dövmeleri yüzyıllardır var sadece son yıllarda giderek daha popüler hale geldi. Bu kısmen dövme teknolojisindeki daha realist ve detaylı sahneler kurmayı olası kılan ilerlemelerden meydana gelmektedir. Gerçekçilik […]

Ink Chronicles Bir Hikayeyi Anlatan Dövme Hikayeleri

Dövme Figürleri 5 gün önce

İçindekilerII. DövmelerIII. Değişik Dövme TürleriIV. Dövmelerin AnlamıV. Dövme Sanatçısı Iyi mi SeçilirVI. Dövme yaptırmakVII. Dövme Sonrası BakımDövmeleri SilmekIX. Dövme Kanunları ve Düzenlemeleri Mürekkep Günlükleri: Şekillendirilmiş Açıklamalı Dövme Hikayeleriyle Hazırlanmış Anlatılar Mürekkep Günlükleri: Şekillendirilmiş Açıklamalı Dövme Hikayeleriyle Hazırlanmış Anlatılar ile Nate Duval dövmelerin sanatını ve anlamını araştıran bir kitaptır. Kitapta dünyanın dört bir yanından dövme sanatçılarıyla meydana getirilen röportajların yanı sıra dövmelerin zamanı ve sembolizmi üstüne yazılar da yer ediniyor. Ink Chronicles, dövme dünyası ile alakalı daha çok data edinmek isteyen her insanın ne olursa olsun okuması ihtiyaç duyulan bir yaratı. Hususiyet Tarif Dövme Dermis tabakasına mürekkep konularak cilt üstünde meydana getirilen kalıcı bir tasarımdır. Anlatı Olayların hikayesi yahut anlatımı. Öykü Reel veya kurgu olsun, olayların anlatımı. Heykel Bilhassa oyma yahut modelleme kanalıyla 3d formlar oluşturma sanatı. Sanat İnsanın yaratıcı becerisinin ve hayal gücünün tipik olarak fotoğraf yahut heykel şeklinde görsel bir şekilde ifadesi yahut uygulanması. II. Dövmeler Dövmeler binlerce senedir […]

Sembolik Sanatla Hazırlanmış Bedenin Amblem Enigma Günlükleri

Dövme Figürleri 5 gün önce

İçindekilerII. Sembolik vücut sanatı nelerdir?III. simgesel vücut sanatıIV. Değişik simgesel vücut sanatı türleriV. Sembolik vücut sanatının anlamıVI. Sembolik vücut sanatı iyi mi seçilirVII. Sembolik vücut sanatının yararlarıSembolik vücut sanatının riskleriIX. II. Sembolik vücut sanatı nelerdir? III. simgesel vücut sanatı IV. Değişik simgesel vücut sanatı türleri V. Sembolik vücut sanatının anlamı VI. Sembolik vücut sanatı iyi mi seçilir VII. Sembolik vücut sanatının yararları VIII. Sembolik vücut sanatının riskleri IX. Standart Sorular Vücut sanatı Amblem Bir kendini anlatım etme biçimi Bir şeyi temsil eden sembol yahut tasavvur Kalıcı yahut geçici olabilir Bir kişiyi yahut grubu tarif etmek için kullanılabilir Bir öykü bahsetmek yahut bir ileti iletmek için kullanılabilir Vücudu süslemek için kullanılabilir Başkalarıyla irtibat kurmanın bir yolu olabilir Bireyselliği anlatım etmenin bir yolu olabilir II. Sembolik vücut sanatı nelerdir? Sembolik vücut sanatı, anlamı iletmek için sembolleri kullanan bir vücut sanatı biçimidir. Semboller, kelimelerden resimlere ve soyut tasarımlara kadar her şey olabilir ve […]

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele